Herbata czarna Owocowa Królowa

Niezwykle bogata mieszanka charakteryzująca się złożonym smakiem, przepełnionym bogactwem składników z wyczuwalną nutą cytrusową. Herbatę urozmaicają cząstki pomarańczy, mango, papai, truskawki, maliny i czerwonej porzeczki oraz płatki słonecznika, kwiat pomarańczy i trawa cytrynowa. Rześki owocowo-cytrusowy smak i subtelny aromat bez wątpienia zachwyci niejednego smakosza herbaty. Niezwykła pod każdym względem mieszanka, posiada przyjemny, tropikalny zapach i smak, który wraz z pierwszym łykiem wnosi w nasze życie słodką nutkę wonnej egzotyki.

Skład: herbata czarna, pomarańcza, mango, papaja, truskawka, kwiat słonecznika, trawa cytrynowa, malina, porzeczka, kwiat pomarańczy

Sposób parzenia: Jedną łyżeczkę suszu na filiżankę lub dwie łyżeczki na szklankę zalewamy wrzątkiem i parzymy przez 3-5 minut.

Temperatura parzenia w °C: 95

Czas Parzenia w minutach: 2-6

Ilość parzeń z jednej porcji: 2

Nuta: mocno owocowa, rześka

Opakowania: 

- nasze produkty pakujemy w eleganckie trójwarstwowe torebki zamykane złotym, metalowym klipsem wielokrotnego użycia

- torebki są wybierane losowo w kolorze zieleni, złota lub czerwieni

- na opakowaniu znajduje się etykieta z nazwą produktu i datą ważności.

- okazjonalnie zmienia się grafika etykiety w zależności od święta np. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Nauczyciela

- z tyłu torebki etykieta zawiera sposoby parzenia najpopularniejszych gatunków herbat oraz skład zakupionego produktu

Każdy z naszych produktów nadaje się idealnie na prezent. Oryginalne mieszanki z najlepszych składników owocowych i kwiatowych, zapakowane w kolorowe opakowania.

Produkcja herbaty 4 etapy:

Więdnięcie - liście poddaje się więdnięciu by przy zwijaniu nie pękała ich powierzchnia.

Zwijanie/skręcanie - na tym etapie liście posiadają owocowy zapach przypominający jabłka. W zwiniętych liściach uwalniają się substancje chemiczne, które następnie decydują o ostatecznym kolorze i aromacie herbaty.

Fermentacja - zwinięte listki pozostawia się na kilka godzin, aby wchłonęły tlen, co pociąga za sobą przemiany chemiczne zmieniające barwę liści z zielonej na rdzawoczerwoną.

Suszenie - utlenione liście są poddawane wysokiej temperaturze w celu zahamowania dalszego naturalnego rozkładu zyskując swój ostateczny czarny kolor i wyrazisty aromat herbaciany. 


Tagi:
Waga
13,00 zł
Ilość

Osoby, które zakupiły ten przedmiot, kupiły także: