DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Czas realizacji zamówienia i dostawy

  1. Termin realizacji zamówienia wynosi do 48 godzin roboczych od momentu zaksięgowania płatności w przypadku obecności towaru w magazynie. Gdy zamówionego produktu chwilowo brakuje lub jest dostępny w mniejszej ilości to czas wysyłki towaru może się nieznacznie przedłużyć. Klient jest informowany o wszelkich problemach z zamówieniem.

  2. Średni czas dostawy wynosi do 48 godzin od momentu zrealizowania zamówienia w sklepie.

  3. Klient ma prawo do oceny stanu przesyłki. W wypadku stwierdzenia uszkodzeń lub innych wad wynikających z nieprawidłowego sposobu transportu, należy nie przyjmować przesyłki i niezwłocznie skontaktować się ze sklepem, który podejmie działania mające na celu wyjaśnienie sprawy.

Cennik Dostawy

Paczkomaty InPost

Zakupy poniżej 120 zł

Zakupy za 120 zł i więcej

14,99 zł

GRATIS

Kurier

Zakupy poniżej 120 zł

Zakupy za 120 zł i więcej

17,99 zł

GRATIS

Dostępne są następujące formy płatności za zamówienia:

  1. Przelew bankowy. Drherb K&S sp. z o.o., nr konta 05 1870 1045 2083 1074 6930 0001 w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia oraz imienia i nazwiska składającego zamówienie, jeśli przelew jest wykonywany z innego konta.

  2. Płatności elektroniczne przy użyciu systemu Przelewy24.pl. Wygodna, natychmiastowa forma płatności w trakcie składania zamówienia. System ten przekieruje Państwa na stronę serwisu Przelewy24 skąd będzie można bezpiecznie zapłacić przy użyciu karty płatniczej lub szybkiego przelewu bankowego. Usługa ta jest dla Państwa bezpłatna.