Herbata biała Kwitnąca Amarantowy Sekret

Młode liście białej herbaty ręcznie zwijane wraz z pomarańczowym kwiatem nagietka. Przepięknie kwitnąca herbata posiada delikatny kwiatowy aromat i orzeźwiający smak. Kulkę można zaparzać kilkakrotnie. Polecamy również pić herbatę na zimno. Herbata kwitnąca ukazuje się w formie niepozornych, zwiniętych kulek, której kształt przypomina niewielką kulę. Zawsze jest ona ręcznie tworzona z listków najwyższej jakości, które po zalaniu wodą rozwijają się i odsłaniają dodatki zawarte wewnątrz. W ten sposób powstaje zachwycający i niepowtarzalny kwiat, którego wygląd z pewnością zachwyci gości oraz domowników.  

Młode liście białej herbaty ręcznie zwijane wraz z różowym kwiatem chryzantemy. Przepięknie kwitnąca herbata posiada delikatny kwiatowy aromat i orzeźwiający smak. Kulkę można zaparzać kilkakrotnie. Polecamy również pić herbatę na zimno. Rytuał parzenia herbaty kwitnącej przypomina fascynujący spektakl, a wywodzi się z XIII-wiecznych Chin. Wtedy to na dworze cesarskim Dynastii Song zapoczątkowana została niezwykła tradycja ręcznego zwijania listków herbaty i bajecznych kwiatów. Parzenie herbacianych kul Nianling zaczęto uważać za sztukę. Powstawały nawet pokazy i konkursy, podczas których wyspecjalizowani artyści czarowali widzów swoimi umiejętnościami. W XX wieku kwitnąca herbata dotarła do Europy i dziś jest dostępna niemal wszędzie. Rytuał, niegdyś zarezerwowany dla oczu chińskiego cesarza, obecnie może odprawić każdy - w zaciszu swojego domu. Początkowo jej wygląd przypomina kulkę, jednak tuż po wrzuceniu do gorącej wody przeistacza się w piękny, egzotyczny kwiat. Kwitnąca herbata to symbol ukrytego, subtelnego piękna powoli odkrywającego przed nami swoją moc. 

Skład: herbata biała, nagietek

Temperatura parzenia w °C: 75-85

Ilość parzeń:

Sposób parzenia: Polecamy zaparzać kulkę w przeźroczystym czajniku.

Opakowania: 

- kuleczki pakowane są w przeźroczyste torebeczki z etykietą

- na opakowaniu znajduje się etykieta z nazwą produktu i datą ważności

- okazjonalnie zmienia się grafika etykiety w zależności od święta np. Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Nauczyciela

Każdy z naszych produktów nadaje się idealnie na prezent. Oryginalne mieszanki z najlepszych składników owocowych i kwiatowych, zapakowane w kolorowe opakowania.


Tagi:
4,00 zł
Ilość

Osoby, które zakupiły ten przedmiot, kupiły także: